kino

Kina w Rybniku pozostaną zamknięte

Chociaż w wielu miastach kina powoli wznawiają swoją działalność, Multikino i Cinema City w Rybniku pozostaną zamknięte na dłużej.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Kina Multikino oraz Cinema City miały zostać uruchomione dzisiaj (3 lipca). Tak się jednak nie stało. Na otwarcie kin będziemy musieli jeszcze poczekać. Na stronie Cinema City możemy znaleźć następującą informację:

Szykujemy dla was nasze kina, oznacza to jednak, że będziemy potrzebować trochę czasu. Informacja o tym kiedy otwieramy Cinema City pojawi się wkrótce.

Natomiast na stronie Multikina możemy znaleźć aktualizację z dnia 2 lipca:

Drodzy Widzowie!
19 czerwca otworzyliśmy część naszych kin, a pozostałe miały wznowić pracę 3 lipca. Niestety nie jesteśmy w stanie ich otworzyć. W związku z tym, że przesunięto najbardziej wyczekiwane przez Was premiery filmowe, termin otwarcia kin, które jeszcze nie działają również ulega przesunięciu. Kina otwarte 19.06 działają normalnie. 

O nowej dacie poinformujemy niebawem.

Nic nie wiadomo na temat dokładnej daty otwarcia Multikina i Cinema City. Kinomaniakom pozostają domowe seanse lub wycieczki do innych kin w okolicy.

Jastrzębie dla zmotoryzowanych kinomaniaków

Pozostaje także oferta kin samochodowych takich jak kino samochodowe w Jastrzębiu-Zdroju o którym pisaliśmy wcześniej. Kino samochodowe w Jastrzębiu będzie wyświetlało następujący filmy:

05.06.2020 – Jutro będziemy szczęśliwi (2016)
19.06.2020 – John Wick 3 (2019)
03.07.2020 – Furia (2014)

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Zdj. Pixabay

Szychta na kwarantannie Previous post Szychta na kwarantannie: ostatnie wyzwanie
Next post Boguszowickie Obiady Czwartkowe

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds