Kina w Rybniku pozostaną zamknięte

Kina w Rybniku pozostaną zamknięte

Chociaż w wielu miastach kina powoli wznawiają swoją działalność, Multikino i Cinema City w Rybniku pozostaną zamknięte na dłużej.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Kina Multikino oraz Cinema City miały zostać uruchomione dzisiaj (3 lipca). Tak się jednak nie stało. Na otwarcie kin będziemy musieli jeszcze poczekać. Na stronie Cinema City możemy znaleźć następującą informację:

Szykujemy dla was nasze kina, oznacza to jednak, że będziemy potrzebować trochę czasu. Informacja o tym kiedy otwieramy Cinema City pojawi się wkrótce.

Natomiast na stronie Multikina możemy znaleźć aktualizację z dnia 2 lipca:

Drodzy Widzowie!
19 czerwca otworzyliśmy część naszych kin, a pozostałe miały wznowić pracę 3 lipca. Niestety nie jesteśmy w stanie ich otworzyć. W związku z tym, że przesunięto najbardziej wyczekiwane przez Was premiery filmowe, termin otwarcia kin, które jeszcze nie działają również ulega przesunięciu. Kina otwarte 19.06 działają normalnie. 

O nowej dacie poinformujemy niebawem.

Nic nie wiadomo na temat dokładnej daty otwarcia Multikina i Cinema City. Kinomaniakom pozostają domowe seanse lub wycieczki do innych kin w okolicy.

Jastrzębie dla zmotoryzowanych kinomaniaków

Pozostaje także oferta kin samochodowych takich jak kino samochodowe w Jastrzębiu-Zdroju o którym pisaliśmy wcześniej. Kino samochodowe w Jastrzębiu będzie wyświetlało następujący filmy:

05.06.2020 – Jutro będziemy szczęśliwi (2016)
19.06.2020 – John Wick 3 (2019)
03.07.2020 – Furia (2014)

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Zdj. Pixabay

Klaudia Garbacz

Mieszkanka Czerwionki-Leszczyn. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Zajmuje się nauczaniem i tłumaczeniem na język angielski i włoski. Aktywnie działa jako wolontariusz w rejonie powiatu rybnickiego.