Szychta na kwarantannie

Szychta na kwarantannie: ostatnie wyzwanie

Dobiega końca Szychta na kwarantannie czyli wydarzenie biegowe organizowane przez Stowarzyszenie Luxtorpeda. Organizatorzy zapraszają na wspólny trening w sobotę 04 lipca.

Rywalizacja jest odpowiedzią na sytuację związaną z pandemią koronawirusa. Jest ona zamiennikiem znanej w regionie imprezy „Szychta na Gichcie”. Miała ona obyć się w lipcu jak zwykle pod nazwą Grill+Run=Fun: Szychta na Gichcie. Organizatorem jej jest Stowarzyszenie Luxtorpeda z Czerwionki-Leszczyn. Zarówno organizatorzy jak i bieg to uznana marka. Niestety nie takie wydarzenia musiały ulec epidemii koronawirusa. Pozostałe zmieniły swoją formułę.

Tak też stało się z GRF 2020. Od dwóch lat, po zmianach, impreza organizowana jest w formule ośmiogodzinnego biegu ultra

Więcej szczegółów o rywalizacji pisaliśmy tutaj.

Wspólny trening i punkty razy dwa

Już w sobotę ostatni dzień 30-sto dniowej rywalizacji podczas którego można zgarnąć podwójną ilość punktów. Dodatkowo Luxtorpeda zaprasza na wspólny trening trasą Szychty na Gichcie

Trening odbędzie się w dniu 4.07.b.r., w sobotę.
Miejsce zbiórki: boisko piłki nożnej w Palowicach, ul. Dębowa 14.
Godzina: 9.00.

Dystans: 7,5 km (trasa biegu we wcześniejszych edycjach GRF).

Trening poprowadzą zawodnicy Luxtorpedy, dostosowując tempo w razie potrzeby, czyli mogą się dołączyć ci z dłuższym stażem biegowym jak i początkujący. Zapraszamy również tych nie zapisanych w tym wyzwaniu, a chcą pobiegać z nami w leśnej scenerii. Nie należy się obawiać tempa bo będą dwie grupy dostosowane do poziomu uczestników.

mówi nam nowa prezes Stowarzyszenia- Edyta Menżyk

W klasyfikacji indywidualnej „Szychta na kwarantannie” dość ostra rywalizacja, która chyba potrwa do ostatniego dnia (stan na 30.06):

Mężczyźni:

  1. Artur Bujanowski 128pkt
  2. Piotr Pogocki 114 pkt
  3. Arkadiusz Imiołek 106pkt

Kobiety

  1. Iwona Fojcik 112 pkt
  2. Magdalena Przystolik 106,5 pkt
  3. Aleksandra Bańbor 99 pkt

W rywalizacji drużynowej niezagrożone wydają się być Orły z Knurowa:

  1. Orły z Knurowa 462 pkt
  2. ADS Masna 294,5
  3. Wuszty i Żymły 253,5

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

numer posesji Previous post Pamiętaj: numer posesji to twój obowiązek!
kino Next post Kina w Rybniku pozostaną zamknięte

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds