Pijany Rowerzysta

Pijany rowerzysta miał 3 promile

Niewiele zabrakło by doszło do tragedii w Bełku gdzie pijany rowerzysta wymusił pierwszeństwo. Miał we krwi ponad 3 promile alkoholu.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Do zdarzenia doszło w środę 15.07 po godzinie 13.00 na skrzyżowaniu ulic Ramży-Dworcowa. 39 letni mężczyzna zignorował znak „STOP” i wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy, którym kierowała 66-letnia kobieta. Niesetny jak wykazało badanie miał we krwi ponad 3 promile alkoholu. Pijany rowerzysta wpadł na przednią szybę pojazdu, w wyniku czego został ranny. Pijany 39-latek trafił do szpitala. Życiu i zdrowiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo.

Za jazdę rowerem w stanie po spożyciu alkoholu (od 0,2 do 0,5 promila alkoholu w organizmie) grozi mandat w wysokości od 300 do 500 złotych. Natomiast za jazdę w stanie nietrzeźwości (powyżej 0,5 promila alkoholu w organizmie), policjanci mogą nałożyć mandat w wysokości 500 złotych.

fot. slaska.policja.gov.pl

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

17 edycja „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi - Reggae Festiwalu” Previous post 17 edycja „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi – Reggae Festiwalu” online
Kąpielisko Wodnik Next post Kąpielisko Wodnik będzie otwarte

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds