Pijany kierowca w Czerwionce-Leszczynach zatrzymany!

Pijany kierowca w Czerwionce-Leszczynach zatrzymany!

Policjanci z Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach zatrzymali pijanego kierowcę, dzięki właściwej reakcji świadków, 50-latek z powiatu rybnickiego miał dwa promile alkoholu w organizmie. Zachowywał się wulgarnie wobec osób, które próbowały uniemożliwić mu dalszą jazdę i jechał całą szerokością drogi. Kierowca musi wytrzeźwieć w policyjnym areszcie.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

29 czerwca ok godz. 21:30 do komisariatu w Czerwionce-Leszczynach wpłynęła informacja o nietrzeźwym kierującym. Policjanci udali się w kierunku ulicy Kopalnianej. Świadkowie zdarzenia, wykazując wzorową postawę próbowali uniemożliwić 50-latkowi dalszą jazdę. Mężczyzna na chwiejących się nogach wyszedł z samochodu i zachowywał się agresywnie wobec świadków. Następnie zamknął się w aucie i zaczął uciekać.

Jednak policjanci z komisariatu w Czerwionce-Leszczynach szybko go zatrzymali. Alkomat wykazał prawie dwa promile alkoholu w jego organizmie. Kierowca musiał trzeźwieć w policyjnym areszcie. Policja dziękuje świadkom zdarzenia za pomoc i właściwą postawę, a także apeluje:

Pamiętajmy. Pijani kierujący stanowią zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego – dla nas i naszych bliskich. Dlatego też, zawsze reagujmy na tego typu przypadki

Zobacz także: Pijany kierowca dachował w Czerwionce-Leszczynach

Zdjęcie: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl