Pijany kierowca uszkodził samochody

Pijany kierowca uszkodził samochody

Policja z Rybika zatrzymała pijanego kierowcę, który wjechał pod zakaz, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w zaparkowane samochody. Usiłował uciec z miejsca zdarzenia, jednak dzięki świadkom, został złapany.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Na skrzyżowaniu ulicy Wazów z ulicą Lompy w niedzielę ok godz. 13:30 kierowca chevroleta wjechał pod zakaz, a następnie jadąc w kierunku ulicy Lompy nie dostosował prędkości. Następnie na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w zaparkowane samochody. Świadek zdarzenia, słysząc huk od razu zadzwonił pod nr alarmowy.

Dzięki pomocy świadków, pijany kierowca z Rybnika odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu i uszkodzenie innych samochodów.

Jak się okazało 40-latek uszkodził zaparkowanego volkswagena oraz hyundaia. Miał 2 promile alkoholu w organizmie, za co grożą mu dwa lata pozbawienia wolności. O dalszym losie pijanego kierowcy zdecyduje sąd. Poniesie także konsekwencje za uszkodzenie samochodów.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl