agresywny kierowca

Agresywny kierowca chciał przejechać pijanego rowerzystę

W rejonie jednego ze skrzyżowań na terenie Rybnika doszło do niecodziennego zdarzenia. 61-letni, agresywny kierowca fiata wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej i nagle zauważył rowerzystę. Kierowca wyszedł z pojazdu. Po awanturze wsiadł z powrotem do auta, przejechał po rowerze 26-latka i przewiózł go 15 metrów na masce auta. Na wysokości stacji paliw, awanturnika próbował zatrzymać samochodem bmw 32-letni świadek, zajeżdżając mu drogę.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


W poniedziałek, po godzinie 15.00 w pobliżu skrzyżowania Kolejowa-Świerklańska w Rybniku 61-letni kierowca fiata, jadąc ulicą Kolejową podczas wyprzedzania na linii podwójnej ciągłej, zauważył przechodzącego przez jezdnię mężczyznę z rowerem. Z powodu wąskiej drogi, poruszał się środkiem jezdni. Kierujący gwałtownie hamował i wyszedł z pojazdu. Między 61-letnim mieszkańcem Zabrza, a prowadzącym rower doszło do awantury. Mężczyzna wsiadł z powrotem do fiata, przejechał po rowerze 26-latka, a następnie ruszył na niego samochodem! Przed ok 15 metrów wiózł go na masce. Po wszystkim uciekał samochodem w stronę Chwałowickiej.

Na wysokości stacji paliw 32-letni świadek zdarzenia zajechał mu drogę. Agresywny kierowca fiata usiłował go wyminąć, jednak doszło do zderzenia się pojazdów. Policjanci z Rybnika zatrzymali agresorowi prawo jazdy, a za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Jakby tego wszystkiego było mało, okazało się, iż rowerzysta był pijany. Został ukarany mandatem za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości. Miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Śląska Policja prosi, by wszelkie przejawy agresji na filmach, przesyłać na specjalnego maila Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach: [email protected]

Zobacz także: Pijany kierowca w Czerwionce-Leszczynach zatrzymany!

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Szpital Wodzisław Previous post Koronawirus na izbie przyjęć
wybór Next post Masz głos to i masz wybór

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds