agresywny kierowca

Agresywny kierowca chciał przejechać pijanego rowerzystę

W rejonie jednego ze skrzyżowań na terenie Rybnika doszło do niecodziennego zdarzenia. 61-letni, agresywny kierowca fiata wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej i nagle zauważył rowerzystę. Kierowca wyszedł z pojazdu. Po awanturze wsiadł z powrotem do auta, przejechał po rowerze 26-latka i przewiózł go 15 metrów na masce auta. Na wysokości stacji paliw, awanturnika próbował zatrzymać samochodem bmw 32-letni świadek, zajeżdżając mu drogę.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


W poniedziałek, po godzinie 15.00 w pobliżu skrzyżowania Kolejowa-Świerklańska w Rybniku 61-letni kierowca fiata, jadąc ulicą Kolejową podczas wyprzedzania na linii podwójnej ciągłej, zauważył przechodzącego przez jezdnię mężczyznę z rowerem. Z powodu wąskiej drogi, poruszał się środkiem jezdni. Kierujący gwałtownie hamował i wyszedł z pojazdu. Między 61-letnim mieszkańcem Zabrza, a prowadzącym rower doszło do awantury. Mężczyzna wsiadł z powrotem do fiata, przejechał po rowerze 26-latka, a następnie ruszył na niego samochodem! Przed ok 15 metrów wiózł go na masce. Po wszystkim uciekał samochodem w stronę Chwałowickiej.

Na wysokości stacji paliw 32-letni świadek zdarzenia zajechał mu drogę. Agresywny kierowca fiata usiłował go wyminąć, jednak doszło do zderzenia się pojazdów. Policjanci z Rybnika zatrzymali agresorowi prawo jazdy, a za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Jakby tego wszystkiego było mało, okazało się, iż rowerzysta był pijany. Został ukarany mandatem za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości. Miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Śląska Policja prosi, by wszelkie przejawy agresji na filmach, przesyłać na specjalnego maila Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach: [email protected]

Zobacz także: Pijany kierowca w Czerwionce-Leszczynach zatrzymany!

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Szpital Wodzisław Previous post Koronawirus na izbie przyjęć
wybór Next post Masz głos to i masz wybór