Jastrzębie-Zdrój zaprasza na dogtrekking

Jastrzębie-Zdrój zaprasza na dogtrekking

Kolejna, III edycja Jastrzębskiego Dogtrekkingu, odbędzie się już 13 września. Uczestnicy wydarzenia będą mieli do pokonania 5 lub 10 kilometrów malowniczymi szlakami lasu Kyndra.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


Aby wziąć udział w zabawie, należy wysłać swoje zgłoszenie na adres email: [email protected], załączyć dowód wpłaty 20 złotych wpisowego na rzecz jastrzębskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt (w tytule przelewu należy wpisać „Darowizna – DogTrekking TropDoGrzybka2020”). Po dokonaniu rejestracji, wystarczy już tylko zabrać ze sobą psa i 13 września wybrać preferowaną trasę. Do wzięcia udziału w inicjatywie zachęca Rafał Grzybek, organizator wydarzenia:

Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a ilość chętnych uczestników przerosła nasze oczekiwania. Na starcie pojawili się ludzie także daleko spoza naszego miasta. W tym roku będzie jeszcze lepiej i jeszcze weselej

Zarejestrowani uczestnicy otrzymają pakiet startowy, w którym znajdą m.in. mapę. Warunkiem zaliczenia dogtrekkingu jest zameldowanie się w wyznaczonych punktach kontrolnych. W trasę zabrać należy ze sobą także telefon komórkowy, miskę i wodę dla psa.

Szczegółowe zasady uczestnictwa w wydarzeniu znajdują się na facebookowym profilu organizatora.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

“Koronawczasy”…

Przejęto tytoń, papierosy i alkohol

Śląskie miasta walczą o tytuł Rowerowej Stolicy Polski

MZK Jastrzębie gotowe na nowy rok szkolny

Uwaga na objazdy w Jastrzębiu-Zdroju

Patrycja Jędrzejewska

Mieszkanka Czerwionki-Leszczyn i lokalna patriotka. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. W wolnym czasie fotografuje przyrodę i pisze.