Jajko niespodzianka z narkotykiem

Jajko niespodzianka z narkotykiem

Policjanci z Rybnika podczas przeszukiwania torebki 21-letniej kobiety znaleźli jajko niespodziankę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że niespodzianką okazały się być…narkotyki. Teraz mieszkance Rybnika grożą 3 lata więzienia.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Policjanci podczas kontroli drogowej bmw, na ulicy Patriotów w Rybniku-Boguszowicach legitymowali kierowcę i pasażerkę. Uwagę policjantów zwróciła podenerwowana 21-latka, dlatego policja postanowiła sprawdzić jej torebkę. Znaleźli w niej opakowanie z jajka niespodzianki, a w nim biały proszek, który okazał się być mefedronem.

Kobieta została zatrzymana. Grożą jej 3 lata więzienia.

Zdjęcia: Śląska Policja

Zobacz także: Miał ponad kg narkotyków!

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl