śląska policja

Wyeliminowali 20 tysięcy porcji narkotyków

Amfetaminę, 120 gramów marihuany, 110 gramów ecstazy i plantację ponad 40 krzewów konopi indyjskich. Takie ilości narkotyków przechwycili policjanci CBŚP wraz z policjantami z Dąbrowy Górniczej.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Kierowcy pod wpływem narkotyków

Niedawno pisaliśmy o kontrolach przeprowadzanych przez Rybnickich policjantów. Policjanci w Rybniku systematycznie kontrolują autobusy i ich kierowców. Jak podaje śląska policja, zaledwie kilka dni temu na dworcu komunikacji miejskiej w Rybniku przy ulicy Budowlanych, policjanci z rybnickiej drogówki sprawdzili stan trzeźwości kierującego autobusem linii nr 9. 41-letni kierowca był trzeźwy, jednak narkotest wykrył w ślinie mężczyzny amfetaminę. Została mu pobrana krew do wykonania szczegółowych badań. Dodatkowo policja zatrzymała mu prawo jazdy. Co będzie z mężczyzną zależy od zebranego w sprawie materiału dowodowego, w tym wyników przeprowadzonych badań.

Ponad 2 kg amfetaminy

Stróże prawa z katowickiego CBŚP wspólnie z policjantami z Dąbrowy Górniczej na na terenie jednej z posesji w rejonie dzielnicy Ząbkowice znaleźli duże ilości narkotyków. Ze znalezionej amfetaminy można było przygotować 20 tys. działek dilerskich. Dodatkowo skonfiskowano także prawie 120 gramów marihuany, 110 gramów ecstazy i plantację ponad 40 krzewów konopi indyjskich. Narkotyki przechwycili policjanci CBŚP wraz z policjantami z Dąbrowy Górniczej. Zatrzymano 47- letniego mieszkańca Dąbrowy Górniczej. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających zatrzymanemu grozi nawet 10 lat więzienia. Ponadto, na wniosek śledczych, Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania mężczyzny na okres 3 miesięcy.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Źródło: Śląska Policja
Zdj. Śląska Policja

wybory Previous post Trwa cisza wyborcza. Uważaj w internecie
frekwencja w regionie Next post Frekwencja w regionie