Szkoła Podstawowa w Gogołowej dziękuje dyrektorce

Szkoła Podstawowa w Gogołowej dziękuje dyrektorce

Po blisko 40 latach pracy w szkolnictwie dyrektorka szkoły w Gogołowej, pani Grażyna Chachulska odchodzi na emeryturę.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


Jak zawiadamia na swoim profilu Gmina Mszana, następuje zmiana warty na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej w Gogołowej.
Po blisko 40 latach pracy w szkolnictwie, z dniem 27 grudnia 2020 roku odchodzi na emeryturę wieloletnia dyrektor szkoły w Gogołowej, pani Grażyna Chachulska.

Nowym dyrektorem placówki będzie pani Anna Holona, która wygrała ogłoszony przez Wójta Gminy konkurs na to stanowisko. Pani Anna Holona zacznie pracę na stanowisku z dniemod 28 grudnia 2020 roku. Posiedzenie Komisji Konkursowej, z udziałem przedstawicieli Kuratorium Oświaty, miało miejsce wczoraj (22 grudnia br.) w Urzędzie Gminy Mszana. 23 grudnia w SP w Gogołowej odbyła się skromna uroczystość złożenia podziękowań dyrektor Grażynie Chachulskiej przez władze gminy i jednocześnie wręczenia powierzenia nowej dyrektor.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Klaudia Garbacz

Mieszkanka Czerwionki-Leszczyn. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Zajmuje się nauczaniem i tłumaczeniem na język angielski i włoski. Aktywnie działa jako wolontariusz w rejonie powiatu rybnickiego.