Szkoła Podstawowa w Gogołowej dziękuje dyrektorce

Szkoła Podstawowa w Gogołowej dziękuje dyrektorce

Po blisko 40 latach pracy w szkolnictwie dyrektorka szkoły w Gogołowej, pani Grażyna Chachulska odchodzi na emeryturę.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Jak zawiadamia na swoim profilu Gmina Mszana, następuje zmiana warty na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej w Gogołowej.
Po blisko 40 latach pracy w szkolnictwie, z dniem 27 grudnia 2020 roku odchodzi na emeryturę wieloletnia dyrektor szkoły w Gogołowej, pani Grażyna Chachulska.

Nowym dyrektorem placówki będzie pani Anna Holona, która wygrała ogłoszony przez Wójta Gminy konkurs na to stanowisko. Pani Anna Holona zacznie pracę na stanowisku z dniemod 28 grudnia 2020 roku. Posiedzenie Komisji Konkursowej, z udziałem przedstawicieli Kuratorium Oświaty, miało miejsce wczoraj (22 grudnia br.) w Urzędzie Gminy Mszana. 23 grudnia w SP w Gogołowej odbyła się skromna uroczystość złożenia podziękowań dyrektor Grażynie Chachulskiej przez władze gminy i jednocześnie wręczenia powierzenia nowej dyrektor.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Klaudia Garbacz

Mieszkanka Czerwionki-Leszczyn. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Zajmuje się nauczaniem i tłumaczeniem na język angielski i włoski. Aktywnie działa jako wolontariusz w rejonie powiatu rybnickiego.