szkoła w gogołowej mszana

Szkoła Podstawowa w Gogołowej dziękuje dyrektorce

Po blisko 40 latach pracy w szkolnictwie dyrektorka szkoły w Gogołowej, pani Grażyna Chachulska odchodzi na emeryturę.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

  • 55 zł do dnia 24.09.2023,
  • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
  • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

  • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
  • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Jak zawiadamia na swoim profilu Gmina Mszana, następuje zmiana warty na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej w Gogołowej.
Po blisko 40 latach pracy w szkolnictwie, z dniem 27 grudnia 2020 roku odchodzi na emeryturę wieloletnia dyrektor szkoły w Gogołowej, pani Grażyna Chachulska.

Nowym dyrektorem placówki będzie pani Anna Holona, która wygrała ogłoszony przez Wójta Gminy konkurs na to stanowisko. Pani Anna Holona zacznie pracę na stanowisku z dniemod 28 grudnia 2020 roku. Posiedzenie Komisji Konkursowej, z udziałem przedstawicieli Kuratorium Oświaty, miało miejsce wczoraj (22 grudnia br.) w Urzędzie Gminy Mszana. 23 grudnia w SP w Gogołowej odbyła się skromna uroczystość złożenia podziękowań dyrektor Grażynie Chachulskiej przez władze gminy i jednocześnie wręczenia powierzenia nowej dyrektor.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

instalacji OZE Previous post 176 instalacji OZE na terenie Gaszowic!
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk Next post Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk zebrało 1 410,00 zł

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds