Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk zebrało 1 410,00 zł

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk zebrało 1 410,00 zł

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk podczas zbiórki publicznej „Ratujemy zabytki w Bełku” ,przeprowadzonej 20 grudnia br. przed kościołem pw. św. Jana Sarkandra w Bełku zebrało 1 410,00 zł.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Jak informuje stowarzyszenie – celem zbiórki była renowacja ruchomych, nieruchomych oraz archeologicznych obiektów zabytkowych na terenie sołectwa Bełk. Podczas zbiórki „Ratujemy zabytki w Bełku” udało się zebrać 1 410,00 zł.

Jak informuje stowarzyszenie:

Pragniemy wszystkim darczyńcom serdecznie podziękować!(…) Po Nowym Roku poinformujemy o naszych kolejnych planach związanych z bełkowskimi zabytkami (trochę znowu się podzieje).

Jeśli chcielibyście wesprzeć tą piękną inicjatywę możecie wpłacić dowolną kwotę na konto:

78 8454 1095 2003 0042 5308 0004
z dopiskiem: Darowizna – Ratujemy zabytki w Bełku

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Powstaje nowy McDonald’s

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl