morderstwo

Rodzinna tragedia w Orzeszu

W jednym z domów w Orzeszu doszło do rodzinnej tragedii. Odnaleziono tam zwłoki mężczyzny, ranną kobietę i 9-letnią dziewczynkę, która mimo reanimacji zmarła.

Dziś doszło do tragedii w domu jednorodzinnym w Orzeszu przy ulicy Pocztowej. Mieszkali tam mężczyzna (42 lata), kobieta (41 lat) oraz dziewczynka (9 lat).

Jak informuje sierż. sztab. Ewa Sikora, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie:

Na miejscu zastano kobietę z ranami kłutymi, która została przetransportowana do szpitala. Była przytomna. Znaleziono również 9-letnią dziewczynkę, która mimo reanimacji zmarła

Na poddaszu budynku doszło do pożaru, który gasiło 9 zastępów straży pożarnej. Jak poinformował kpt. Jakub Gendarz, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Mikołowie to tam znaleziono mężczyznę i dziewczynkę.

Czy doszło do próby rozszerzonego samobójstwa?

Nie wiadomo, czy kobieta zabiła męża oraz córkę, a następnie próbowała popełnić samobójstwo. Nie wiadomo też, czy to mężczyzna wzniecił pożar i ranił swoją żonę nożem.

Wiadomo jednak, że dziewczynka nie miała ran kłutych, natomiast mężczyzna miał liczne rany w okolicach serca. Policja nie wyklucza żadnej wersji wydarzeń.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

koronaworus Previous post Premier ogłosił nowe obostrzenia
Kultura w sieci Next post Kultura w sieci na czas pandemii- lokalnie na bogato