Pijana matka opiekowała się 2-latkiem

Matka, znajdując się pod wpływem alkoholu, zajmowała się 2-letnim synem. Interweniowali rybniccy policjanci. Kobieta miała 2 promile alkoholu.

Kobiecie może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Chłopczyk jest pod opieką rodziny zastępczej. W sobotę ok godz. 21:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, jakoby pijana matka miała się opiekować swoim 2-letnim synem. Po dotarciu przez policjantów na miejsce okazało się, że to prawda. Do interwencji doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Mikołowskiej.

Matka miała 2 promile alkoholu w organizmie. Dzieckiem zaopiekowała się znajoma nieodpowiedzialnej matki.

Następnego dnia około godz. 19.00 policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie, dotyczące 27-letniej matki. Tym razem dziecko zostało pozostawione bez opieki. Gdy na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie, wezwano pogotowie ratunkowe oraz pogotowie rodzinne. Dokumentacja w tej sprawie już trafiła do sądu, a policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności sprawy.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Previous post Udany turniej najmłodszych, wodzisławskich koszykarzy
sesja powiatu Next post Nie dla oczyszczaczy powietrza!

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds