kradzież

Niecodzienna kradzież

Na dość niezwykły sposób kradzieży wpadła 23-latka. Mieszkanka powiatu wodzisławskiego odpowiadała na oferty pracy popularnych sieci sklepów, a już pierwszego dnia je okradała. Straty wyniosły kilkanaście tysięcy złotych. Została już zatrzymana.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


23-latka zatrudniała się w znanej sieci sklepów spożywczych, aby następnie je okradać. Do czasu aż właściciel sklepu w Wodzisławiu Śląskim zgłosił sprawę na policję. Jak się okazało, na chwilę zostawił ją w sklepie. Kobieta w tym czasie ukradła papierosy i gotówkę, powodując kilkutysięczne straty. Po kradzieży zamknęła sklep i oddaliła się.

Kobieta używała w CV swoich prawdziwych personaliów. Jak się okazało podczas śledztwa, w identyczny sposób okradła ona sklepy mieszczące się w Rybniku i Bielsku-Białej. Jak informuje Śląska Policja:

Łączna wartość strat, na jakie naraziła właścicieli, przekracza kilkanaście tysięcy złotych

23-latka została namierzona na jednym z parkingów. Została zatrzymana. Usłyszała już zarzuty, za co grozi jej 5 lat więzienia.

Zdjęcie: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Finansowanie mediów (nie)zależnych w Czerwionce-Leszczynach

Bieg po moczkę i makówki Previous post Czas święto biegania czyli „Bieg po moczkę i makówki”
kontener Next post Zbiórka na kolejny kontener do Afryki

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds