Nauka pływania w Marklowicach

Nauka pływania w Marklowicach

Lekcje nauki pływania dla młodych mieszkańców Marklowic na rok 2021.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Jak można zobaczyć na stronie Gminy, złożono nowy wniosek na rok 2021 dotyczący nauki pływania dla klas I i II ze wskazaniem basenu „MANTA” (Wodzisław-Wilchwy).

Gmina Marklowice złożyła projekt do Ministerstwa Sportu i Turystyki w zakresie zajęć sportowych dla uczniów. Projekt zorganizowano w ramach Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” z terminem realizacji w roku kalendarzowym 2021.

Ten projekt jest przeznaczony dla obecnych klas I i II jako że klasy III ukończyły projekt w tym roku. We wniosku wskazano, że miejscem realizacji projektu będzie basen „MANTA” Wodzisław – Wilchwy.

Więcej informaci na temat pływalni:

Kryta Pływalnia MANTA znajduje się na Osiedlu 1 Maja 16 c.
Telefon: 32 729 32 96
E-mail: [email protected]
Profil na Facebooku: /mantawodzislaw

Zdjęcie: Pixabay
Źródło: Gmina Marklowice

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Klaudia Garbacz

Mieszkanka Czerwionki-Leszczyn. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Zajmuje się nauczaniem i tłumaczeniem na język angielski i włoski. Aktywnie działa jako wolontariusz w rejonie powiatu rybnickiego.