MKS Wodzisław znowu wygrał!

MKS Wodzisław znowu wygrał!

W czwartek, 10 listopada 2022r. odbył się ostatni mecz eliminacji grupowych śląsko-opolskich rozgrywek koszykarzy w kategorii U15M (kadeci- rocznik 2008 i młodsi).

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wynik tego meczu nie miał już wpływu na końcową klasyfikację, ponieważ wodzisławski zespół awans do finału A miał już zapewniony. Mimo wszystko zawodnicy przystąpili do tego meczu skoncentrowani i bojowo nastawieni, co poskutkowało wysokim zwycięstwem 104:49. Drużyna MKS Wodzisław Śl. od początku meczu wygrywała.

Tabela po pierwszym etapie rozgrywek grupowych:
  • 1 MKKS Rybnik – 12 pkt
  • 2 MKS Wodzisław Śl. – 10 pkt
  • 3 UKS MOS Opole – 8 pkt
    4 KS Minibasketball Racibórz – 6 pkt

Bardzo cieszy awans naszej drużyny do grona najlepszych zespołów w strefie śląsko-opolskiej, tym bardziej, że większa część drużyny to chłopcy młodszych roczników 2009, a nawet 2010.

mówi Mirosław Pielorz, trener zespołu
W meczu uczestniczyli:

Górny rząd od lewej: Mirosław Pielorz (trener zespołu) Michał Borkowski, Jakub Jachimowicz, Wojciech Gawliczek, Damian Głuchowski, Bartosz Pierzycki, Kacper Lamla, Maciej Cuber.
Dolny rząd od lewej: Jakub Świderek, Oskar Nowak, Filip Pielorz, Kamil Ochodek (kapitan zespołu), Adam Judasik, Tobiasz Matusik, Wiktor Tkocz.

Zdjęcie, materiał: MKS Wodzisław Śląski

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.