Szlachetna Paczka poszukuje Wolontariuszy!

Otwarcie bazy rodzin Szlachetnej Paczki

Już w najbliższą sobotę, 12 listopada, poznamy historię potrzebujących Rodzin, którym będzie można pomóc w tym roku razem ze Szlachetną Paczką.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Opisy wszystkich rodzin znaleźć będzie można na: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny

Od tego momentu, przez cztery tygodnie, każdy będzie mógł wybrać Rodzinę, której historia Go poruszy i przygotować dla niej dedykowaną pomoc.
Otwarcie Bazy Rodzin Szlachetnej Paczki poprzedza wielotygodniowa praca wolontariuszy, którzy od tygodni odwiedzają rodziny, samotnych seniorów, osoby chore, z niepełnosprawnościami czy poszkodowane w wyniku nieszczęśliwego wypadku, pandemii lub wojny.

Wolontariusze z całej Polski, w tym z Czerwionki-Leszczyn, Ornontowic i Orzesza ciężko pracują, aby jak najwięcej opisów trafiło do bazy wraz z jej otwarciem. Poznają ich historię, nawiązują relacje i określają potrzeby, a następnie sporządzają szczegółowe opisy rodzin, które trafiają do naszej internetowej bazy.

mówi Natalia Kubasa, Liderka Szlachetnej Paczki (Czerwionka-Leszczyny, Ornontowice, Orzesze)

Szlachetna Paczka startuje już w najbliższy weekend. O 8:00 na www.szlachetnapapaczka.pl zostanie oficjalnie otwarta baza potrzebujących rodzin włączonych do tegorocznej edycji programu. Aby zostać darczyńcą i przygotować paczkę, wystarczy wybrać rodzinę i wspólnie ze znajomymi czy przyjaciółmi spełnić nie tylko konkretne potrzeby, ale i marzenia osób potrzebujących, o które często wstydzą się prosić.

Szlachetna Paczka to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. Mądra pomoc trafia do najbardziej potrzebujących w ramach Paczki już od 22 lat.

Informacja i zdj.: Natalia Kubasa, Liderka Szlachetnej Paczki (Czerwionka-Leszczyny, Ornontowice, Orzesze).

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

„Twoja Szansa – Twój Sukces” Previous post „Twoja Szansa – Twój Sukces”
MKS Wodzisław wygrali Next post MKS Wodzisław znowu wygrał!