Leszczyniada coraz bliżej. Zmiana godziny Turnieju Kickboxingu

Leszczyniada coraz bliżej. Zmiana godziny Turnieju Kickboxingu

Organizatorzy Leszczyniady poza rywalizacją sportową szykują dla mieszkańców Czerwionki-Leszczyn liczne atrakcje. Uległa zmianie godzina Turnieju Kickboxingu.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Chcąc stworzyć szeroką i zróżnicowaną ofertę dla mieszkańców organizatorzy, tj. członkowie i wolontariusze stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach zaprosili do współpracy różne organizacje i kluby sportowe. Turnieje, zawody sportowe i pozostałe aktywności odbędą się w Leszczynach na boisku sportowym (stadionie) przy ul. Brzozowej 1 oraz na Orliku przy ul. Sportowej.

Turniej Kickboxingu

Jedna z ważnych informacji to zmiana godziny Turnieju Kickboxingu z 13:00 ( jak na plakacie) na godz. 10:00.
Organizatorzy już dziś zapraszają na Gminne Święto Sportu, jakim jest „Leszczyniada”, która odbędzie się 04.09.2021 roku na boisku KS Leszczyny.

Jedną z atrakcji będzie charytatywny Turniej Kickboxingu dla dzieci w formule Touch Contact, gdzie wraz z przesympatyczną ekipą Guardians Team, razem wszyscy po raz kolejny będziemy walczyć dla Maxa Podlejskiego, wspierając go w walce z ciężką chorobą

mówi Tomasz Perliński, trener grupy Guardian Team oraz trener Kadry Polski

Kolejne atrakcje

Na uczestników imprezy czeka rywalizacja sportowa – turnieje koszykówki, piłki nożnej czy biegi rodzinne z przeszkodami. Będzie można zadbać o formę na treningu fitness. Całość uświetni pokaz Klubu Karate oraz Klubu Baseballowego KS Silesia Rybnik.

Organizatorzy zapowiadają także liczne konkursy z nagrodami, strefę dla dzieci, zabawy i animacje. Będzie również strefa gastronomiczna, gdy mieszkańcy zgłodnieją po sportowej zabawie. Jeśli pogoda dopisze na miejscu będzie można kupić lody, czy napoje chłodzące.

Zaś o godz. 15:30 rozpocznie się mecz piłki nożnej, – Samorządowcy kontra Mieszkańcy. Jeśli chcecie „dokopać Samorządowcom” szczegóły na temat zapisów znajdują się tutaj.

Wszystkie atrakcje opisywaliśmy już szeroko tutaj.

Organizatorzy zapraszają na Gminne Święto Sportu, gdzie każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie. Bawiąc się i rywalizując wspomożemy razem leczenie Maxa Podlejskiego.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Guardians Team i kolejne sukcesy. Mają trenera Kadry Polski!

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.