Wypadek na Zabrzańskiej w Dębieńsku

Wypadek na Zabrzańskiej w Dębieńsku

Dziś po godzinie 7:00 w Dębieńsku na skrzyżowaniu z ulicą Bełkowską doszło do wypadku. Na szczęście nie ma ofiar śmiertelnych.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Dziś doszło do wypadku w Czerwionce-Leszczynach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierująca mercedesem 59-letnia mieszkanka powiatu rybnickiego, wyjeżdżając z ulicy Bełkowskiej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej volkswagenem golfem, który jechał ulicą Zabrzańską w kierunku Żor. W wyniku siły uderzenia golf zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w elewację sklepu.

Obie kierujące były przytomne. Zostały zabrane do szpitala w Rybniku: jedna ma uraz klatki piersiowej, druga ogólne potłuczenia. Trasa jest już przejezdna. Obie kierujące były trzeźwe.

Jak apeluje policja:

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o rozważną i bezpieczną jazdę! Nadmierna prędkość, brak koncentracji i lekkomyślność to jedne z najczęstszych przyczyn poważanych zdarzeń na drodze. Pamiętajmy, że sami również mamy ogromny wpływ na własne bezpieczeństwo

Zdjęcia i źródło: KMP Rybnik

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.