Rekrutacja drużyny mieszkańców na Leszczyniadzie! Sprawdź kto sędziuje

Rekrutacja drużyny mieszkańców na Leszczyniadzie! Sprawdź kto sędziuje

Ruszyła rekrutacja drużyny mieszkańców, która zmierzy się w towarzyskim meczu piłki nożnej z radnymi i urzędnikami na Leszczyniadzie.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Przypomnijmy, że Leszczyniada, to gminne święto sportu. Odbędzie się w sobotę – 4 września w godz. 10.00 – 17.00. Chcąc stworzyć szeroką i zróżnicowaną ofertę dla mieszkańców organizatorzy, tj. członkowie i wolontariusze stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach zaprosili do współpracy różne organizacje i kluby sportowe. Turnieje, zawody sportowe i pozostałe aktywności odbędą się w Leszczynach na boisku sportowym (stadionie) przy ul. Brzozowej 1 oraz na Orliku przy ul. Sportowej.

Organizatorzy nie próżnują i już ruszyła rekrutacja drużyny mieszkańców, która zmierzy się w towarzyskim meczu piłki nożnej z radnymi i urzędnikami na Leszczyniadzie.

Warunki:

  • Trzeba być mieszkańcem gminy Czerwionka-Leszczyny,
  • Mieszkaniec nie może być zrzeszony w żadnym klubie piłkarskim.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 13 sierpnia br. Należy je przesłać na adres e-mail: [email protected]
W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania (np. dzielnica, sołectwo, osiedle) oraz podać dane do kontaktu np. nr. telefonu oraz adres e-mailowy.

Organizatorzy po upływie terminu zgłoszeń poinformują o dalszych planach, decyzjach i działaniach;
Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

Sędziami meczu będą:

  • Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny – Wiesław Janiszewski
  • Prezes KS Leszczyny – Tomasz Żółkiewicz.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.