Kąpielisko Wodnik

Kąpielisko Wodnik będzie otwarte

W sobotę 18.07 rusza kąpielisko WODNIK w Kuźni Raciborskiej. To dobra wiadomość dla miłośników letnich kąpieli.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Już w sobotę ruszy kąpielisko w Kuźni Raciborskiej. To dobra wiadomość dla mieszkańców regionu, gdyż w dobie pandemii nie wszystkie kąpieliska zdecydowały się otworzyć. Powodem tego są duże obostrzenia, ograniczenie przepustowość czy najzwyklejsza obawa o zdrowie mieszkańców. Pisaliśmy chociażby o decyzji MOSiR Czerwionka-Leszczyny w sprawie kąpieliska „U Grzyba”.

Tym razem lepsze wiadomości płyną z Kuźni Raciborskiej tam kąpielisko WODNIK zaprasza do siebie w dniach 18 lipca – 16 sierpnia 2020.

Kąpielisko czynne będzie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 11:00 – 19:00. Bilet wstępu to jedynie 1 zł dzieci / 5 zł dorośli. Na terenie ośrodka znajdują się miejsca wyznaczone na grilla, pole namiotowe, kemping – obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.

W sezonie zapowiadane są dyskoteki, koncerty, kina plenerowe, rozgrywki siatkówki plażowej.

Oby tylko poprawiła się pogoda, która nie rozpieszcza nas tego lata.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Pijany Rowerzysta Previous post Pijany rowerzysta miał 3 promile
fałszywe e-maile Next post Uwaga na oszustów. Fałszywe e-maile

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds