JSW w niezwykłej akcji „Dwie godziny dla rodziny”

JSW w niezwykłej akcji „Dwie godziny dla rodziny”

Jastrzębska Spółka Węglowa postanowiła obchodzić Międzynarodowy Dzień Rodziny, który przypada właśnie dzisiaj – 15 maja. Z tej okazji Zarząd JSW podjął uchwałę o dwóch godzinach wolnych od pracy dla wszystkich chętnych pracowników JSW S.A. w ramach akcji „Dwie godziny dla Rodziny”.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny, JSW postanowiła podarować swoim pracownikom dwie płatne godziny.

Zależy nam na tworzeniu kultury pracy wspierającej pracowników i ich rodziny w budowaniu dobrych i trwałych więzi. Praca zawodowa nie powinna negatywnie wpływać na rodzinę. Przeciwnie – powinna służyć rodzinie nie tylko w sferze ekonomicznej. Dlatego przyłączamy się do międzynarodowej akcji „Dwie godziny dla Rodziny

powiedziała Barbara Piontek, prezes JSW S.A

Wszyscy pracownicy JSW S.A. otrzymali możliwość odebrania dwóch godzin, czyli skrócenia sobie czasu pracy jednego dnia. Zgodnie z decyzją Zarządu Spółki, w porozumieniu z przełożonymi Załoga może odbierać te godziny (jako wolne i płatne) na zasadzie dobrowolności aż do 30 czerwca 2021 roku.

O akcji

O akcji można przeczytać tutaj. Organizatorzy akcji angażują setki firm. W wymiarze globalnym kampania Dwie Godziny dla Rodziny, Dwie Godziny dla CZŁOWIEKA przeciwdziała kryzysowi więzi. Ma działanie profilaktyczne, jeśli chodzi o nasze zdrowie mentalne i emocjonalne. Realizowana przez pracodawców na całym świecie jest symbolem integracji życia zawodowego i prywatnego w myśl hasła: „Mamy jedno życie w wielu rolach”. Badania przeprowadzane na wszystkich kontynentach świata, dotyczące wellbeingu pokazują, że silne i głębokie relacje z rodziną i przyjaciółmi są warunkiem naszego szczęścia, rozwoju i dobrostanu.

Źródło i grafika: JSW SA, Dwie godziny dla rodziny

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Tąpnięcie i wypadek na KWK Budryk

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.