Food Fest-food trucki po raz kolejny w Rybniku!

Food Fest-food trucki po raz kolejny w Rybniku!

Food trucki to dość popularna inicjatywa ostatnich czasów i bardzo lubiana przesz społeczeństwo. Jest to okazja do smakowitego spędzenia czasu, a przy okazji do spróbowania posiłków, które nie zawsze mamy okazję zjeść w naszym mieście. Czym są food trucki? Są to furgonetki, w których możemy zakupić ciekawe jedzenie, począwszy od frytek przez burgery, taco, czy churrosy.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Food Fest odbędzie się w najbliższym czasie w Rybniku, a będzie to już od 31 lipca do 2 sierpnia. W tym okresie w Rybnickim Kampus Parku przy ul. Rudzkiej będziemy mogli zadowolić swoje podniebienie licznymi smakołykami.

Godziny food trucków:
• Piątek 31 lipca 15:00 – 22:00
• Sobota 1 sierpnia 12:00 – 22:00
• Niedziela 2 sierpnia 12:00 – 20:00

Przewidziane są kuchnie z całego świata, street food i oczywiście także atrakcje dla dzieci. Nie może Cię tam zabraknąć!

Autor: Paulina Falkowska

Zobacz także: Dni otwarte w Krainie Górnej Odry

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl