Food fest-food

Food Fest-food trucki po raz kolejny w Rybniku!

Food trucki to dość popularna inicjatywa ostatnich czasów i bardzo lubiana przesz społeczeństwo. Jest to okazja do smakowitego spędzenia czasu, a przy okazji do spróbowania posiłków, które nie zawsze mamy okazję zjeść w naszym mieście. Czym są food trucki? Są to furgonetki, w których możemy zakupić ciekawe jedzenie, począwszy od frytek przez burgery, taco, czy churrosy.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

  • 55 zł do dnia 24.09.2023,
  • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
  • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

  • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
  • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Food Fest odbędzie się w najbliższym czasie w Rybniku, a będzie to już od 31 lipca do 2 sierpnia. W tym okresie w Rybnickim Kampus Parku przy ul. Rudzkiej będziemy mogli zadowolić swoje podniebienie licznymi smakołykami.

Godziny food trucków:
• Piątek 31 lipca 15:00 – 22:00
• Sobota 1 sierpnia 12:00 – 22:00
• Niedziela 2 sierpnia 12:00 – 20:00

Przewidziane są kuchnie z całego świata, street food i oczywiście także atrakcje dla dzieci. Nie może Cię tam zabraknąć!

Autor: Paulina Falkowska

Zobacz także: Dni otwarte w Krainie Górnej Odry

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Teatr na Ugorze Previous post Teatr na Ugorze
PGG Next post Plan naprawczy PGG – likwidacja kopalń Wujek i Ruda

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds