Teatr na Ugorze

Teatr na Ugorze

22 sierpnia w Nędzy zagości Teatr na Ugorze – festiwal nawiązujący do tradycji teatrów objazdowych.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Teatr na Ugorze pojawia się w miejscach, w których dostęp do kultury jest utrudniony i w przestrzeniach (wydawałoby się) kompletnie do tego nieprzystosowanych.

Festiwal to miejsce dla każdego, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
Będziemy mogli zobaczyć spektakle, uczestniczyć w warsztatach teatralnych, muzycznych, tanecznych, wspólnie spędzić czas i integrować się dzięki sztuce na malowniczym terenie Nędzy. Jak zapewniają organizatorzy:

Nie zabraknie tańców, hulańców, swawoli, animacji i innych atrakcji!

Bezpłatne wejściówki do odebrania w siedzibie GCK już od 27 lipca! Ilość miejsc jest ograniczona.

Zobacz także: Gmina Nędza potrzebuje pomocy

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl