dni otwarte

Dni otwarte w Krainie Górnej Odry

Związek Subregionu Zachodniego organizuje w Krainie Górnej Odry cykl dni otwartych mających na celu bezpłatne udostępnienie najciekawszych atrakcji w regionie.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Związek Subregionu Zachodniego z siedzibą w Rybniku przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Woj. Śląskiego organizuje w Krainie Górnej Odry cykl dni otwartych. Mają one na celu bezpłatne udostępnienie najciekawszych atrakcji w regionie.

Podczas dni otwartych będą odbywały się bezpłatne animacje dla dzieci, warsztaty tematyczne, wypożyczenia sprzętów, oprowadzania z przewodnikami, koncerty czy chociażby kino samochodowe.

Dni Otwarte to doskonała propozycja spędzenia czasu wolnego podczas wakacji w województwie śląskim. Wydarzenia odbędą się w lipcu i sierpniu w dni powszednie czyli od poniedziałku do piątku w następujących miejscach i terminach:

Rydułtowskie Centrum Kultury w Rydułtowach – 28.07
W programie:

Park tematyczny „Trzy Wzgórza” Wodzisław Śląski – 31.07

Ośrodek Kultury “Zameczek” w Czernicy – 14.08

Park Zdrojowy w Jastrzębiu-Zdroju – 18.08

Muzeum Miejskie w Żorach 20.08

Spływ kajakowy Meandrami Odry – 21.08

Zabytkowa Stacja Kolei Wąskotorowej w Rudach wraz ze Stacyjkowem –24.08

Zabytkowa Kopalnia Ignacy w Rybniku – 26.08

Zamek Piastowski w Raciborzu – 31.08

Rejestracje on-line

Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia: jeżeli odpowiednio wcześniej zarejestrujemy się on-line na dane wydarzenie będziemy mieli pewność, że będziemy mogli wziąć w nim udział!

W związku z pandemią koronawirusa organizatorzy chcą przeprowadzić wszystkie wydarzenia w sposób jak najbezpieczniejszy. Przez to liczba osób mogących wziąć udział w wydarzeniu jest ograniczona. Dlatego organizatorzy zachęcają do zapisywania się na Dni Otwarte za pomocą formularza on-line. Formularz niebawem zostanie udostępniony na stronach wydarzenia.

Osoby nie zarejestrowane będą mogły wziąć udział w wydarzeniu wyłącznie w przypadku wolnych miejsc. Co więcej, na miejscu odbywających się wydarzeń przygotowano wiele niespodzianek i ciekawych atrakcji.

Szczegółowe informacje dotyczące programów poszczególnych dni oraz zapisy na wydarzenia znajdują się tutaj: https://subregion.pl/dni-otwarte-w-krainie-gornej-odry/

Konsultacje z miłośnikami dwóch kółek
Spotkajmy się na rydułtowskim rynku
Nowy sprzęt do wykrywania koronawirusa w szpitalu w Wodzisławiu Śląskim
Śmieci, wandalizm i brudne przystanki

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Źródło i zdjęcie: Rydułtowy.pl, Subregion.pl

film kino Previous post Kino plenerowe i dziecięce poranki filmowe w Czerwionce-Leszczynach
Next post Podpisano umowę na przebudowę Bohaterów Warszawy

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds