Dziś spektakl „Królowej Śniegu” on-line

Dziś spektakl „Królowej Śniegu” on-line

Gminne Centrum Kultury w Nędzy zaprasza w piątek 15 stycznia o godz. 18.00 na niezwykły spektakl on-line, gdzie za pomocą światła, piasku i cienia, w połączeniu z cudowną muzyką i głosem lektora, powstanie autorska interpretacja jednej z ulubionych opowieści – „Królowej Śniegu”.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


Nowe spojrzenie na znaną od dawna historię, niezrównana animacja stworzona na żywo, zabierze widza w niezwykłą podróż do magicznego świata. Fantastyczne obrazy i muzyka, wywołują u widza niezwykłe wrażenia, uczucia i marzenia.

Wytkane w ziarenkach piasku, świetle i cieniach obrazy, dają artyście możliwość przekazania tego, czego nie można czasami powiedzieć słowami. Spektakle z piaskowej animacji rozwijają nie tylko kreatywne myślenie i artystyczną wyobraźnię, ale też koncentrację.

Kiedy i gdzie?

Przedstawienie wykona Teatr Piaskowej Animacji, 15 stycznia 2021 r. na Facebooku GCK o godz. 18:00.
Czas trwania: ok. 43 min
Link do spektaklu dostępny będzie 15 stycznia na Facebooku GCK. (Uwaga, link aktywny będzie tylko przez dwie godziny).

Grafika: Gminne Centrum Kultury w Nędzy

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.