Podatki w Pszowie

Podatki w Pszowie

Urząd Miasta w Pszowie 3 lutego 2021 roku rozpocznie doręczanie decyzji w sprawie podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego i łącznego zobowiązania pieniężnego oraz informacji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na 2021 rok.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Mieszkańcy otrzymają w jednej kopercie decyzję o wymiarze podatku oraz informację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Decyzje podatkowe będą doręczane za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

Pracownicy Urzędu w Pszowie, którzy będą roznosić korespondencję, będą wyposażeni w specjalne identyfikatory. Będą pracowali od poniedziałku do soboty, w godz. 8:00-20:00.

Termin upływa:

  • I raty podatku od nieruchomości – w dniu 15 marca 2021 r.,
  • I termin opłaty za gospodarowanie odpadami – w dniu 28 lutego 2021 r.
Stawki w Pszowie

Źródło: UM Pszów

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Podniesiono podatki od nieruchomości w Radlinie

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl