Dorzuć się do Świątecznej Paczki

Okres świąteczny to dobra okazja, aby sprawić odrobinę radości nie tylko naszym najbliższym, ale także osobom potrzebującym, samotnym czy borykającym się z problemami finansowymi. Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych zachęca do przyłączenia się do akcji dobroczynnej, polegającej na dorzuceniu czegoś od siebie do Świątecznej Paczki.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych wraz z Hufcem ZHP Żory im. hm. Władysława Drobnego zachęcają mieszkańców Żor do poszerzenia listy swoich zakupów choć o jeden dodatkowy produkt. Przedmiot zostanie następnie przekazany potrzebującym wraz z innymi darami. Dzięki temu gestowi, osoby samotne i ubogie, będą mogły w spokoju świętować Boże Narodzenie.

Organizatorzy akcji tworzą Świąteczne Paczki z produktów pierwszej potrzeby: żywności z długim terminem przydatności do spożycia (ryż, makaron, herbata, kawa, olej, konserwy mięsne, cukier), środków czystości (proszek do prania, płyn do naczyń) oraz kosmetyków (mydło, żel do kąpieli, szampon, pasta do zębów).

Dary do Świątecznej Paczki przynosić można do siedziby Żorskiego Centrum Organizacji Pozarządowych, mieszczącej się na os. Sikorskiego 52, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Warto pamiętać jednak, że zbiórka trwa jedynie do 18 grudnia.

Wszystkie osoby, które chciałyby pomóc, ale nie mają możliwości dostarczenia produktów do siedziby ŻCOP, proszone są o kontakt z koordynatorem akcji – Karoliną Wawrzyczek. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 530 590 521.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Świąteczna akcja OSP Jankowice

Poszukiwania włamywacza

MKS Wodzisław pokonali MOSM Tychy

OSP Jankowice Previous post Świąteczna akcja OSP Jankowice
ciemności Next post Ciemności na „rynku” w Dębieńsku