ciemności

Ciemności na „rynku” w Dębieńsku

Otrzymaliśmy od Was informacje, iż na tzw. „rynku” w Dębieńsku panują „egipskie ciemności” od czasu ostatniego wypadku. Sprawdziliśmy to.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Wielu mieszkańców Dębieńska skarży się na ciemności, jakie panują w okolicach, tzw. „rynku”. Jak pisze do nas Czytelniczka:

Od 2 tygodni na rynku jest ciemno. Od wypadku ozdoby świąteczne zawiesili, ale tylko dla ozdoby. Aż strach chodzić, bo tyle osób teraz mieszka w Glicku

Wszystko wskazuje na to, że mieszkańcy Dębieńska będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Jak informuje nas rzecznik Czerwionki – Leszczyn, Hanna Piórecka:

Miejsce po wypadku jest zabezpieczone i ze względów bezpieczeństwa Tauron częściowo musiał wyłączyć zasilanie w obrębie “rynku” (w przeciwnym razie mogłoby dojść do porażenia prądem).
Przekazano nam także informacje, że musi zostać zakupiony i zamontowany nowy słup oświetleniowy, prace mają zostać zakończone przed świętami, być może około 20 grudnia

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Previous post Dorzuć się do Świątecznej Paczki
finału B Next post Udany mecz finału B MKS Wodzisław Śląski

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds