Poszukiwania włamywacza

Poszukiwania włamywacza

Policja z Rybnika poszukuje włamywacza i złodzieja. Podejrzany sprawca tych czynów jest widoczny na opublikowanych przez policję zdjęciach.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

W domu jednorodzinnym w Rybniku przy ulicy Sudeckiej doszło do włamania i kradzieży sprzętu elektronicznego oraz gotówki. Na szczęście był tam zainstalowany monitoring, który nagrał zdarzenie. Policja z Rybnika za zgodą prokuratury opublikowała zdjęcia włamywacza.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu lub posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, policja prosi o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 47 85 572 80.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl