82-latek prowadził pod wpływem alkoholu!

82-latek prowadził pod wpływem alkoholu!

Policja zatrzymała 82-letniego, pijanego motorowerzystę, dzięki szybkiej reakcji świadka. Miał w organizmie ponad promil alkoholu. Grożą mu 2 lata więzienia.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


23.09. wieczorem, ok godz. 19:40, raciborska policja zatrzymała pijanego motorowerzystę. Świadek powiadomił policję, że w Raciborzu ulicą Plac Mostowy w kierunku Markowic porusza się motorower, którego kierowca prawdopodobnie jest pijany. Z relacji świadka wynikało, że poruszał się całą szerokością jezdni.

Mundurowi zatrzymali 82-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego i zabezpieczyli pojazd, którym się poruszał. Potwierdziły się obawy świadka – mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie! Dzięki prawidłowej reakcji świadka nie doszło do tragedii.

Raciborska policja dziękuje za wzorową postawę:

Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu insp. Łukasz Krebs na ręce świadka za wzorową i godną naśladowania postawę składa serdeczne podziękowania za pomoc przy zatrzymaniu nietrzeźwego kierowcy. Wyrażając jednocześnie podziw dla postawy i tego, że nie pozostał obojętny i zareagował. Prawidłowa reakcja zgłaszającego zapobiegła tragedii, którą mógł spowodować pijany kierowca poruszając się ulicami miasta.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Policjant na wolnym złapał złodzieja

Dzień Otwarty w Twinpigs! Atrakcje za darmo

Dębieńsko: budowa nowego przedszkola nie ruszy

Rusza II część “Przystanek kulturalny Nędza”

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.