wybuch gazu

Wybuch gazu w Wodzisławiu Śląskim. Ocalił rodzinę przed pożarem

W Wodzisławiu Śląskim, w domu jednorodzinnym wybuchł gaz. Poparzony został 63-letni mężczyzna, który zapobiegł pożarowi Został przewieziony do szpitala.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

  • 55 zł do dnia 24.09.2023,
  • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
  • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

  • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
  • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Jak podaje Radio Zet, wybuchł gaz w domu jednorodzinnym w Wodzisławiu Śląskim.

Strażacy i gazownicy mówią, że prawdopodobnie doszło do rozszczelnienia przewodu łączącego butlę na propan-butan z kuchenką gazową. 63-letni mężczyzna doznał poważnych poparzeń, jednak do samego końca walczył z awarią. Dzięki temu, że w porę odciął gaz, nie doszło do pożaru. Ma popażoną twarz, ręce, nogi klatkę piersiową. Trafił do szpitala.

Pozostałe osoby mieszkające w domu nie ucierpiały. W samym domu zostały uszkodzone okna i drzwi. Na szczęście nie została naruszona konstrukcja budynku.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Wybuch gazu w Radlinie

Wybuch gazu w Czerwionce – Leszczynach

Gmina Gaszowice przymierza się do budowy gazociągu

Potrzebna pomoc po wybuchu gazu w Radlinie

PKS Racibórz Previous post PKS Racibórz wznawia kursy
alkohol spirytus papierosy Next post Przejęto tytoń, papierosy i alkohol

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds