Tragiczny finał poszukiwań zaginionego z Lysek

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego z Lysek

Tragiczny finał poszukiwań 76-latka z Lysek. Odnaleziono zwłoki mężczyzny, poszukiwanego od kilku dni przez policjantów z Komisariatu Policji w Gaszowicach oraz Rybnika.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Ostatnio pisaliśmy o akcji poszukiwawczej 76-letniego mieszkańca Lysek. Niestety, mieszkaniec powiatu rybnickiego został odnaleziony w lesie na terenie Lysek.

W akcji poszukiwawczej brało udział kilkudziesięciu policjantów, policyjne drony, przewodnicy z psami tropiącymi, strażacy oraz mieszkańcy.

Zdjęcia: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl