Zaginął 76-latek z Lysek

Zaginął 76-latek z Lysek

Trwają poszukiwania zaginionego 76-letniego mieszkańca Lysek. W akcji poszukiwawczej bierze udział kilkudziesięciu policjantów, policyjne drony, przewodnicy z psami tropiącymi, strażacy oraz mieszkańcy.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Zaginiony Alfred Bierza wyszedł w poniedziałek z domu, przy ulicy Kamionki. Do teraz nie ma z nim kontaktu. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat jego pobytu.

Rysopis zaginionego

Wzrost 176 cm; sylwetka szczupła; łysy, z nielicznym owłosieniem powyżej linii uszu, oczy koloru niebieskiego, uszy małe, przylegające. Ubrany w koszulkę w kolorze szarym z krótkimi rękawami, spodnie dresowe koloru szarego w czerwone paski, półbuty.

Wszystkie osoby, posiadające jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt na numer alarmowy 112, bądź z dyżurnym Komisariatu Policji w Gaszowicach – 47 85 578 10.

Zobacz także: W Czerwionce – Leszczynach podczas kontroli drogowej zatrzymano mężczyznę, który był poszukiwany przez policję

Źródło i zdjęcia: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl