Zaginął 76-latek z Lysek

Zaginął 76-latek z Lysek

Trwają poszukiwania zaginionego 76-letniego mieszkańca Lysek. W akcji poszukiwawczej bierze udział kilkudziesięciu policjantów, policyjne drony, przewodnicy z psami tropiącymi, strażacy oraz mieszkańcy.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Zaginiony Alfred Bierza wyszedł w poniedziałek z domu, przy ulicy Kamionki. Do teraz nie ma z nim kontaktu. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat jego pobytu.

Rysopis zaginionego

Wzrost 176 cm; sylwetka szczupła; łysy, z nielicznym owłosieniem powyżej linii uszu, oczy koloru niebieskiego, uszy małe, przylegające. Ubrany w koszulkę w kolorze szarym z krótkimi rękawami, spodnie dresowe koloru szarego w czerwone paski, półbuty.

Wszystkie osoby, posiadające jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt na numer alarmowy 112, bądź z dyżurnym Komisariatu Policji w Gaszowicach – 47 85 578 10.

Zobacz także: W Czerwionce – Leszczynach podczas kontroli drogowej zatrzymano mężczyznę, który był poszukiwany przez policję

Źródło i zdjęcia: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.