Gmina Nędza potrzebuje pomocy.

Gminne Centrum Kultury w Nędzy potrzebuje pomocy swoich mieszkańców. Z powodu koronawirusa zostali zmuszeni odwołać wszystkie spotkania i warsztaty organizowane w ramach projektu Domu Kultury + Inicjatywy lokalne.

Jesteś mieszkańcem Nędzy? Pomóż. Wypełnij ankietę

Centrum Kultury prosi swoich mieszkańców o pomoc w realizacji przedsięwzięcia” Przystanek Kulturalny Nędza”. Projekt jest realizowany, by poznać potrzeby, oczekiwania i umiejętności, aby w kolejnej fazie pomóc w realizacji inicjatyw i pomysłów.

W związku z pandemią koronawirusa, organizatorzy zostali zmuszeni odwołać wszystkie spotkania i warsztaty, organizowane w ramach projektu „Domu Kultury + Inicjatywy lokalne”. Wszystkie rozmowy muszą zostać przeniesione do internetu. Można też porozumieć się telefonicznie. Stąd apel o pomoc. Wystarczy wypełnić anonimową ankietę online, kliknąć „wyślij” i gotowe! Realizatorzy będą bardzo wdzięczni za Waszą pomoc.

Ankietę można wypełnić tutaj.

Ankieta jest realizowana w ramach projektu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne, dofinansowanych ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Previous post Pierwsi pacjenci z koronawirusem ze szpitala w Raciborzu – wyleczeni!
Komunikacja miejska Next post Międzygminny Związek Komunikacyjny- kolejne ograniczenia

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds