Gmina Nędza potrzebuje pomocy.

Gmina Nędza potrzebuje pomocy.

Gminne Centrum Kultury w Nędzy potrzebuje pomocy swoich mieszkańców. Z powodu koronawirusa zostali zmuszeni odwołać wszystkie spotkania i warsztaty organizowane w ramach projektu Domu Kultury + Inicjatywy lokalne.

Jesteś mieszkańcem Nędzy? Pomóż. Wypełnij ankietę

Centrum Kultury prosi swoich mieszkańców o pomoc w realizacji przedsięwzięcia” Przystanek Kulturalny Nędza”. Projekt jest realizowany, by poznać potrzeby, oczekiwania i umiejętności, aby w kolejnej fazie pomóc w realizacji inicjatyw i pomysłów.

W związku z pandemią koronawirusa, organizatorzy zostali zmuszeni odwołać wszystkie spotkania i warsztaty, organizowane w ramach projektu „Domu Kultury + Inicjatywy lokalne”. Wszystkie rozmowy muszą zostać przeniesione do internetu. Można też porozumieć się telefonicznie. Stąd apel o pomoc. Wystarczy wypełnić anonimową ankietę online, kliknąć „wyślij” i gotowe! Realizatorzy będą bardzo wdzięczni za Waszą pomoc.

Ankietę można wypełnić tutaj.

Ankieta jest realizowana w ramach projektu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne, dofinansowanych ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl