Szczepienia na COVID-19 dla personelu placówek medycznych – w żorskim szpitalu

Szczepienia na COVID-19 dla personelu placówek medycznych – w żorskim szpitalu

Szpital Miejski w Żorach znalazł się na liście tzw. szpitali węzłowych, co oznacza, że będzie w nim szczepiony personel medyczny i niemedyczny, przeciw COVID-19. Szpitale węzłowe zaszczepią nie tylko swój personel, ale także personel innych jednostek, m.in. szpitali, przychodni i aptek.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Jak informuje UM Żory – szczepienie medyków i pracowników administracyjno-technicznych placówek medycznych i aptek rozpocznie się przed akcją szczepienia populacyjnego. Szczepieniami zostaną objęci lekarze, lekarze dentyści, felczerzy, pielęgniarki, położne, pozostałe zawody medyczne, personel administracyjny i pomocniczy pracujący w podmiotach wykonujących działalność leczniczą, a także w aptekach.

Do 20 grudnia br. szpitale węzłowe będą zbierać dane personelu medycznego i niemedycznego, który zostanie zaszczepiony w konkretnym szpitalu węzłowym. Osoby takie powinny zadeklarować do 20 grudnia, za pośrednictwem pracodawcy lub samodzielnie, chęć zaszczepienia się w Szpitalu Miejskim w Żorach.

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, pesel oraz oznaczenie „pracownik medyczny / niemedyczny” należy przesyłać na adres: [email protected] Osoba wyrażająca chęć szczepienia powinna wraz ze swoimi danymi osobowymi przekazać zgodę na ich przetwarzanie przez MZOZ w Żorach Sp. z o.o. w procesie organizacji i realizacji szczepień.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Nowe mieszkania socjalne w Żorach

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl