Policja poszukuje podejrzanego o usiłowanie gwałtu

Rybnicka prokuratura pozwoliła na opublikowanie zdjęcia z monitoringu, którego kamery zarejestrowały podejrzewanego o usiłowanie gwałtu na kobiecie. Policjanci z Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach pod nadzorem rybnickiej prokuratury powadzą śledztwo w tej sprawie. Policja dąży do ustalenia tożsamości mężczyzny. W związku z tym wszystkie osoby, które mogą pomóc w identyfikacji sprawcy, proszone są o kontakt z komendą.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Według ustaleń, które udało się nakreślić podczas czynności, do zdarzenia doszło 05.12.2020 roku, około godziny 20:30. Nieznany mężczyzna w wieku około 35-45 lat, w rejonie targowiska miejskiego w Czerwionce-Leszczynach przy ulicy 3 Maja, poprzez użycie siły fizycznej wobec pokrzywdzonej, usiłował doprowadzić do obcowania płciowego. Policja podaje rysopis podejrzanego o usiłowanie gwałtu:

Mężczyzna w wieku około 35-45 lat, sylwetka normalna, posługiwał się poprawną polszczyzną. Miał na sobie w kurtkę w kratę szaro-czarną, z ciemnym kapturem obszytym futerkiem, spodnie koloru ciemnego, buty typu adidas. Pod kurtką bluza bądź sweter koloru czerwonego, na głowie czapka z daszkiem – granatowa lub niebieska marki „Nike”. Na twarzy brak zarostu. Mężczyzna najprawdopodobniej utykał na jedną nogę. Z miejsca zdarzenia mężczyzna zabrał torbę podróżną kobiety. Torba koloru czarnego z wstawkami czerwonymi po bokach. Podejrzany oddalił się w kierunku ulicy 3 Maja, a następnie w pobliskie bloki. W torbie znajdowały się dwa swetry, spodnie pokrzywdzonej oraz portfel. Ostatni przedmiot został odnaleziony jednak w rejonie banku przy ulicy Furgoła.

Jeżeli ktokolwiek rozpozna mężczyznę, którego wizerunek widoczny jest na zdjęciach z kamer monitoringu, powinien skontaktować się z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach pod nr tel. 47 85 577 10 lub śledczymi pod nr tel. 47 85 577 24. Wszelkie pomocne informacje można przesyłać także drogą mailową na adres: [email protected]

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Policja przejęła narkotyki w Rudzie Śląskiej

Będą podwyżki za śmieci. Kiedy? Co na to radni?

szczepienia na COVID-19 Previous post Szczepienia na COVID-19 dla personelu placówek medycznych – w żorskim szpitalu
Next post MOSiR Żory zaprasza na naukę jazdy na łyżwach

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds