Policja przejęła narkotyki w Rudzie Śląskiej

Policja przejęła narkotyki w Rudzie Śląskiej

Policjanci zabezpieczyli narkotyki, z których można było przygotować blisko 550 działek dilerskich – były w posiadaniu 27-latka. Grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Kryminalni z Komisariatu II w Rudzie Śląskiej weszli do mieszkania 27-latka, podejrzewanego o posiadanie narkotyków oraz handel nimi.

Na jego trop policja wpadła wcześniej, jednak sprawdzała prawdziwość tych informacji. Mężczyzna z Rudy Śląskiej ukrywał narkotyki i prowadził domową uprawę konopi indyjskich w swoim mieszkaniu. Jak informuje Śląska Policja:

Stróże prawa przejęli ponad 500 porcji amfetaminy oraz blisko 40 działek suszu marihuany. Zatrzymany 27-latek na początek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, jednak kryminalni dalej będą weryfikować zebrane informacje i nie wykluczają przedstawienia mu kolejnych zarzutów

Mężczyźnie grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl