Spotkanie Polska 2050. Główny temat: wydarzenia ekologiczne

Spotkanie Polska 2050. Główny temat: wydarzenia ekologiczne

Ruch Polska 2050 zaprasza na spotkanie otwarte dla sympatyków i członków Ruchu w powiecie rybnickim (Polska 2050 Śląskie – Ekipa powiat rybnicki). Spotkanie odbędzie się już jutro (czwartek) w Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


Jutro, tj. 08.07.2021 (czwartek) o godzinie 18:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach odbędzie się spotkanie otwarte dla sympatyków i członków Ruchu Polska 2050. To dobra okazja, by zacząć działać i zrobić coś dobrego.

Zapraszam, jeśli chcesz z nami działać.
W czwartek planujemy wydarzenia ekologiczne w naszej gminie! Zapraszamy wszystkich aktualnych wolontariuszy oraz chcących zacząć z nami działać

zaprasza Michał Toman, lider Ruchu Polska 2050 w powiecie rybnickim

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.