Serduszko na nakrętki w Jejkowicach

Serduszko na nakrętki w Jejkowicach

Serduszka na nakrętki cieszą się coraz większą popularnością. Również Jejkowice cieszą się z kolejnego. W dodatku zapełniło się w błyskawicznym tempie.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

10 maja wójt Jejkowic – Marek Bąk poinformował za pomocą swoich mediów społecznościowych, że pojawiło się serduszko na plastikowe nakrętki. Natomiast już 12 maja serce niemal całe się zapełniło!

Wójt Jejkowic postanowił nagrodzić z tej okazji najmłodszych pomocników:

Jesteście wielcy! Mamy najszybciej zapełniające się serce nakrętkami na świecie.
Tak jak obiecałem będzie nagroda – Dzień Dziecka, 5 lub 6 czerwiec (zależy od pogody, dokładną datę podam później) na naszym nowym Centrum darmowe DMUCHAŃCE, LODY, WATA CUKROWA i wiele innych atrakcji dla najmłodszych.
Ale zbierać nie przestajemy. Zbieramy dalej dla kolejnego dzieciaka.

pisze Marek Bąk

Jeden kilogram to około 430 sztuk średniej wielkości zakrętek. Za tonę nakrętek można dostać około 850 zł w dobrym skupie. Warto wspierać takie akcje.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.