nakrętki dla Krzysia

Nakrętki dla Krzysia Gorzawskiego

Niedawno na terenie gminy Czerwionka-Leszczyny pojawiły się serduszka na nakrętki. Tym razem można pomóc Krzysiowi, który zmaga się z wieloma chorobami.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Niedawno pisaliśmy o serduszkach na nakrętki w Czerwionce-Leszczynach. Ta wspaniała akcja pomogła już Oliwii Hajduk. Kolejny pojemnik nakrętek zostanie przeznaczony dla Krzysia Gorzawskiego.

Jak informuje gmina, Krzyś z Książenic od urodzenia zmaga się z różnymi przeciwnościami i chorobami, w tym z przepukliną oponowo-rdzeniową w części lędźwiowo-krzyżowej oraz wodogłowiem. Można mu pomóc na różne sposoby:

  • wrzucenie plastikowych nakrętek do czerwonych pojemników zakupionych przez Urząd Gminy i Miasta w Czerwionce-Leszczynach,
  • przekazując 1% podatku:

W formularzu PIT należy wpisać numer: KRS 0000037904. W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%”: 34277 Gorzawski Krzysztof. Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat nie powinno się wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp. W zeznaniu podatkowym należy również zaznaczyć pole „Wyrażam zgodę”,

  • dokonując wpłaty na subkonto podopiecznego w Fundacji:

Wpłaty należy kierować na konto, podając poniższe dane:

Odbiorca: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Alior Bank S.A., nr rachunku: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 34277 Gorzawski Krzysztof darowizna na pomoc i ochronę zdrowia,

Zachęcamy do wsparcia akcji i zbierania nakrętek. Przypomnijmy, że serduszka znajdują się obok Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, a drugie w Leszczynach, obok ZGM-u.

Gmina zachęca do kontaktu zainteresowanych rodziców lub fundacje, które walczą o zdrowie chorych dzieci z terenu Czerwionki-Leszczyn. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: [email protected].

Źródło: UGiM Czerwionka-Leszczyny

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

przyspieszenie szczepień Previous post Przyspieszenie szczepień. Zmiany w harmonogramie
nożownika Next post Zatrzymali nożownika