Nakrętki dla Krzysia Gorzawskiego

Nakrętki dla Krzysia Gorzawskiego

Niedawno na terenie gminy Czerwionka-Leszczyny pojawiły się serduszka na nakrętki. Tym razem można pomóc Krzysiowi, który zmaga się z wieloma chorobami.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj
lokalsi.net

Niedawno pisaliśmy o serduszkach na nakrętki w Czerwionce-Leszczynach. Ta wspaniała akcja pomogła już Oliwii Hajduk. Kolejny pojemnik nakrętek zostanie przeznaczony dla Krzysia Gorzawskiego.

Jak informuje gmina, Krzyś z Książenic od urodzenia zmaga się z różnymi przeciwnościami i chorobami, w tym z przepukliną oponowo-rdzeniową w części lędźwiowo-krzyżowej oraz wodogłowiem. Można mu pomóc na różne sposoby:

  • wrzucenie plastikowych nakrętek do czerwonych pojemników zakupionych przez Urząd Gminy i Miasta w Czerwionce-Leszczynach,
  • przekazując 1% podatku:

W formularzu PIT należy wpisać numer: KRS 0000037904. W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%”: 34277 Gorzawski Krzysztof. Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat nie powinno się wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp. W zeznaniu podatkowym należy również zaznaczyć pole „Wyrażam zgodę”,

  • dokonując wpłaty na subkonto podopiecznego w Fundacji:

Wpłaty należy kierować na konto, podając poniższe dane:

Odbiorca: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Alior Bank S.A., nr rachunku: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 34277 Gorzawski Krzysztof darowizna na pomoc i ochronę zdrowia,

Zachęcamy do wsparcia akcji i zbierania nakrętek. Przypomnijmy, że serduszka znajdują się obok Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, a drugie w Leszczynach, obok ZGM-u.

Gmina zachęca do kontaktu zainteresowanych rodziców lub fundacje, które walczą o zdrowie chorych dzieci z terenu Czerwionki-Leszczyn. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: [email protected]

Źródło: UGiM Czerwionka-Leszczyny

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.