Rozkład szkolny – zawieszony

Rozkład szkolny – zawieszony

MZK zmienia rozkład jazdy z powodu nowych obostrzeń i wprowadzenia zdalnego nauczania. Od poniedziałku (26 października) obowiązywał będzie on na dni wolne od nauki szkolnej, a więc tzw. rozkład wakacyjny.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Jak informuje miasto Jastrzębie, MZK zmienia rozkład jazdy z powodu nowych obostrzeń. Większość klas przeszła na nauczanie zdalne.

Nie zmienia się limit pasażerów w komunikacji miejskiej. Obecnie stanowi on 50% miejsc siedzących lub 30% wszystkich miejsc. To oznacza maksymalnie 30 osób w standardowym autobusie MZK.

W komunikacji zbiorowej obowiązują też inne obostrzenia – obowiązek zakrywania ust i nosa oraz zasada wchodzenia przednimi drzwiami. MZK zaleca również doładowanie e-biletu za pośrednictwem strony. Można go też zakupić przez telefon.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Dziś budzimy się w nowej, czerwonej strefie i czarnej rzeczywistości

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.