Sprawdź na co głosowali Żorzanie w budżecie obywatelskim

Sprawdź na co głosowali Żorzanie w budżecie obywatelskim

Są już wyniki Żorskiego Budżetu Obywatelskiego. Do realizacji w przyszłym roku zostały trzy projekty, których łączna wartość to ponad dwa miliony złotych.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Mieszkańcy Żor mogli oddawać głosy w Żorskim Budżecie Obywatelskim 2021 przez dwa tygodnie. Można było to zrobić tradycyjnie lub elektronicznie. Jak informuje miasto Żory, do Urzędu Miasta spłynęło 991 głosów, w których 917 było ważnych a 74 nieważne.

Najwięcej głosów

Szczegółowe wyniki głosowania znajdują się tutaj.

Źródło i zdjęcie: Urząd Miasta Żory

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl