Przechwycili narkotyki podczas kontroli

Przechwycili narkotyki podczas kontroli

Podczas kontroli pojazdu, jastrzębska policja przechwyciła narkotyki. Zatrzymano 35-letnią jastrzębiankę oraz 30-letniego mieszkańca powiatu cieszyńskiego, u którego w mieszkaniu znaleziono kolejne narkotyki.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Jak informuje Śląska Policja, wczoraj ok godz. 23:00 jastrzębscy wywiadowcy zatrzymali do kontroli volkswagena. Podczas kontroli zwrócili uwagę na podenerwowane osoby. Jak się okazało mieli powód do zdenerwowania, gdyż w samochodzie znaleziono narkotyki. Zatrzymano 35-latkę oraz 30-latka. W mieszkaniu mężczyzny także znaleziono narkotyki.

Jak informuje Śląska Policja:

Łącznie stróże prawa przechwycili ponad 850 działek amfetaminy oraz kokainy. Kobieta i mężczyzna trafił do policyjnego aresztu

Kobiecie za posiadanie narkotyków grozi 5 lat więzienia. Zaś mężczyzna usłyszał poważniejsze zarzuty – posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handlu nimi. Śledczy i prokurator wystąpili do sądu o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Sąd przychylił się do tego wniosku. Podejrzany trafił na 3 miesiące do aresztu, a więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

Zdjęcie: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.