Przechwycili narkotyki podczas kontroli

Przechwycili narkotyki podczas kontroli

Podczas kontroli pojazdu, jastrzębska policja przechwyciła narkotyki. Zatrzymano 35-letnią jastrzębiankę oraz 30-letniego mieszkańca powiatu cieszyńskiego, u którego w mieszkaniu znaleziono kolejne narkotyki.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Jak informuje Śląska Policja, wczoraj ok godz. 23:00 jastrzębscy wywiadowcy zatrzymali do kontroli volkswagena. Podczas kontroli zwrócili uwagę na podenerwowane osoby. Jak się okazało mieli powód do zdenerwowania, gdyż w samochodzie znaleziono narkotyki. Zatrzymano 35-latkę oraz 30-latka. W mieszkaniu mężczyzny także znaleziono narkotyki.

Jak informuje Śląska Policja:

Łącznie stróże prawa przechwycili ponad 850 działek amfetaminy oraz kokainy. Kobieta i mężczyzna trafił do policyjnego aresztu

Kobiecie za posiadanie narkotyków grozi 5 lat więzienia. Zaś mężczyzna usłyszał poważniejsze zarzuty – posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handlu nimi. Śledczy i prokurator wystąpili do sądu o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Sąd przychylił się do tego wniosku. Podejrzany trafił na 3 miesiące do aresztu, a więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

Zdjęcie: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl