Bezpłatne szkolenia w Jastrzębiu

Bezpłatne szkolenia w Jastrzębiu

Jastrzębie informuje o bezpłatnych szkoleniach z zakresu informatyki i technologii informacyjno-komunikacyjnych, a także języków obcych.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Jak informuje miasto, w ramach programu rozwoju kompetencji językowych i cyfrowych mieszkańców woj. śląskiego można wziąć udział w szkoleniach językowych (j. angielski, niemiecki, francuski) oraz dotyczących nowych technoogii.

Szkolenia są skierowane:

  • w wieku 18+,
  • z wykształceniem maksymalnie średnim,
  • pracujących.

Lista realizowanych projektów znajduje się tutaj.

Szczegóły spotkań i szkoleń organizowanych przez sieć PIFE w woj. śląskim znajduje się na stronie. Informacje o Funduszach Europejskich znajdziecie tutaj.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl