MOSiR Żory zaprasza na naukę jazdy na łyżwach

Pomysł na spędzenie tegorocznych ferii zimowych podrzuca najmłodszym MOSiR w Żorach. Placówka zachęca dzieci, które chciałyby rozpocząć przygodę z łyżwami pod okiem doświadczonych instruktorów, do zapisania się na czterodniowy kurs.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Dzieci będą mogły nauczyć się jazdy na łyżwach od podstaw. Szkolenie składa się z czterech 40-minutowych spotkań na lodowisku MOSiR Żory przy ul. Folwareckiej. Organizatorzy zaplanowali zajęcia na pierwszy tydzień ferii w dniach: 4, 5, 6 i 7. W drugim tygodniu kursy odbędą się natomiast 11, 12, 13 i 14 stycznia. Pierwsza grupa będzie szlifowała łyżwiarskie umiejętności każdorazowo od godziny 9:30, a druga od godziny 11:00. Cztery spotkania z instruktorem to koszt 20 zł. Cena jednak obejmuje także wstęp na lodowisko i pamiątkowy certyfikat. Dzieci mogą liczyć również na upominek na zakończenie szkolenia.

Z zaplanowanych kursów skorzystać mogą dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Podstawowe wyposażenie młodych łyżwiarzy to kaski i rękawice. Organizatorzy zalecają korzystanie z własnego sprzętu, a także wyposażenie dzieci w nakolanniki i naramienniki. Zapisy i wpłaty przyjmowane są do 30 grudnia do godziny 11:00 w kasie hali MOSiR lub do wyczerpania limitu uczestników.

Zajęcia odbędą się w oparciu o obowiązujące przepisy sanitarno-epidemiologiczne. Uczestnicy zajęć muszą koniecznie poddawać się dezynfekcji rąk, zachować dystans oraz zasłaniać nosy i usta. W związku z tym, warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie przez rodziców/opiekunów prawnych oświadczenia dotyczącego udziału w zajęciach. Opiekunowie musza wypełnić także oświadczenia o świadomości ryzyka związanego z Covid-19. Dokumenty zbierane będą w kasie Hali Sportowej przy ul. Folwareckiej. Druki do pobrania oraz treść regulaminu dostępne są na stronie organizatora.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Policja poszukuje podejrzanego o usiłowanie gwałtu

Pesel – świadectwo wieku i doświadczeń!

Previous post Policja poszukuje podejrzanego o usiłowanie gwałtu
ograniczenia Sylwester Next post Nowe ograniczenia i zakaz przemieszczania w Sylwestra