Podcast Subregionu Zachodniego cz. XIII

Podcast Subregionu Zachodniego cz. XIII

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego, trzynastego – Podcast Subregionu Zachodniego. W najnowszym odcinku gościem jest Jarek Armatys – absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i Uniwersytetu Wrocławskiego.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Podcast Subregionu Zachodniego to wideo-wywiady z osobami wyspecjalizowanymi w konkretnej dziedzinie, mieszkającymi i działającymi w Subregionie Zachodnim. Prowadzącym jest wodzisławianin – Mateusz Kojzar.

W odcinku:

  • Proces wypożyczenia samochodu od A do Z.
  • Czym jest sharing economy?
  • Reklamacje podczas wypożyczania samochodu.

Jarek Armatys – absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i Uniwersytetu Wrocławskiego. Odpowiedzialny za rozwój platformy Lendly w roli software developera.

Tradycyjnie zachęcamy do śledzenia Facebooka, gdzie znajdziecie więcej newsów i informacji.

Podcast Subregionu Zachodniego

Seria podcastów jest realizowana przez firmę Matech Production.
Jest to wodzisławska firma, która zajmuje się produkcją filmów reklamowych i spotów promocyjnych oraz wideorelacjami z wydarzeń.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Podcast Subregionu Zachodniego cz. XI

Podcast Subregionu Zachodniego cz. XII

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl