Podcast Subregionu Zachodniego cz. XII

Podcast Subregionu Zachodniego cz. XII

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego, dwunastego już odcinka – Podcast Subregionu Zachodniego. W najnowszym odcinku rozmowa z Michałem Tomanem – radnym Czerwionki-Leszczyn, społecznikiem, współtwórcą naszego portalu. Jest to kontynuacja poprzedniego odcinka.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Podcast Subregionu Zachodniego to wideo-wywiady z osobami wyspecjalizowanymi w konkretnej dziedzinie, mieszkającymi i działającymi w Subregionie Zachodnim. Prowadzącym jest wodzisławianin – Mateusz Kojzar.

W odcinku:

  • Kulisy regionalnej polityki.
  • Jakie są obowiązki i przywileje radnego?
  • Czy Szymon Hołownia sprawdzi się w polityce?

Odcinek jest kontynuacją poprzedniej rozmowy, którą znajdziecie tutaj.

Michał Toman – absolwent wydziału chemicznego politechniki śląskiej w Gliwicach. Zaangażowany w działania 3 sektora, od 2012 roku współzałożyciel Stowarzyszenia Luxtorpeda oraz Aktywni Społecznie. Pracownik Fundacji Europejski Instytut Outsourcingu, zaangażowany w działanie Fundacji Superfundacja. Od 2018 roku Radny Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. Jest także wolontariuszem i współtwórcą naszego portalu.

Tradycyjnie zachęcamy do śledzenia Facebooka, gdzie znajdziecie więcej newsów i informacji.

Podcast Subregionu Zachodniego

Seria podcastów jest realizowana przez firmę Matech Production.
Jest to wodzisławska firma, która zajmuje się produkcją filmów reklamowych i spotów promocyjnych oraz wideorelacjami z wydarzeń.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Podcast Subregionu Zachodniego cz. XI

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl