Do sieci wypłynęły prywatne zdjęcia Prezydenta Kuczery

Do sieci wypłynęły prywatne zdjęcia Prezydenta Kuczery

W Rybniku doszło do kolejnej afery. Konto Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalno-Edukacyjnych “Kulturalny Domek” z Rybnika zostało zhakowane, w wyniku czego do sieci trafiły zdjęcia Piotra Kuczery z Kariną Abrahamczyk-Zator oraz Agnieszką Skupień.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Do internetu trafiły prywatne zdjęcia z Prezydentem Rybnika – Piotrem Kuczerą w roli głównej. Na prywatnych zdjęciach jest także Dyrektor Domu Kultury w Chwałowicach: Karina Abrahamczyk – Zator oraz rzecznik Urzędu Miasta Rybnika – Agnieszka Skupień. Zhakowane treści pojawiły się na Facebookowym profilu Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalno-Edukacyjnych “Kulturalny Domek”.

Są to zdjęcia i nagrania z wyjazdów służbowych, imprez czy wyjazdów zagranicznych. Na nagraniach widnieje także Robert Cebula – naczelnik wydziału promocji Urzędu Miasta Rybnika, który w żartach prowadzi wywiad z Agnieszką Skupień. Pytając ją, co ma w planach rano, odpowiada że „przedmaratonową ruchankę”.

Portal Rybnik.nasze miasto podaje, że zdjęcia do sieci trafiły z prywatnego telefonu Dyrektor Domu Kultury w Rybniku Chwałowicach – Kariny Abrahamczyk-Zator. Miała pokazywać na zdjęciach, np. „środkowy palec”. Jak powiedziała dla portalu Rybnik – nasze miasto:

Padłam ofiarą ataku hakerskiego. W sieci pojawiły się moje prywatne zdjęcia, z mojego prywatnego telefonu. Sprawa została zgłoszona na policję

Z kolei Agnieszka Skupień, ucięła temat, mówiąc że to prywatna korespondencja.

Karina Abrahamczyk-Zator była kiedyś prezesem Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalno-Edukacyjnych „Kulturalny Domek” , gdzie wyciekły niepowołane materiały.

Źródło: rybnik.naszemiasto

Zdjęcie: FB Piotra Kuczery

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Prezydent Rybnika Piotr Kuczera uzyskał absolutorium

Marianna Bułka