przekazanie laptopów dla uczniów

Oddali komputery potrzebującym uczniom

W dobie stanu epidemii lekcje prowadzone są zdalnie. Nie wszyscy uczniowie mają jednak możliwość edukacji w ten sposób. Są jednak firmy, które dzielą się tym co mają za pośrednictwem Centrum Organizacji Pozarządowych oraz Akademii Wolontariatu „poMOCni”. Oddali komputery potrzebującym uczniom.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


W trudnych czasach, jakimi rządzi koronawirus uczniowie szkół muszą uczyć się online. Takie lekcje wymagają odpowiedniego sprzętu. Nie każdego na niego stać. Jeśli w rodzinie jest więcej niż jedno dziecko, a lekcje odbywają się w tych samych porach rodzi się problem.

Firma PHU Gembii Pani Anny Janczak, zdecydowała się oddać 5 sprawnych komputerów dla potrzebujących szkół. Centrum Organizacji skontaktowało się z Ośrodkiem Pomocy Społecznej, który zapytał szkoły o ich potrzeby. Komputery trafiły do Szkoły Podstawowej nr 5 w Czerwionce oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Leszczynach.

Przypominamy, że ostatnio gmina Czerwionka-Leszczyny pozyskała również dodatkowe środki na zakup laptopów.

Warto pomagać sobie nawzajem w tych trudnych czasach. Dzięki takim ludziom świat wydaje się być znacznie lepszy. Warto wspomnieć, iż Centrum Organizacji Pozarządowych w dalszym ciągu kontaktuje potrzebujących seniorów z wolontariuszami.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Maseczki na twarz Previous post Maseczka dla Raciborzan od Prezydenta Miasta
targowisko Next post Otwarcie targowiska przy Hallera

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds